LWA seeria (8.1-35.0 kW)

LWA seeria õhk-vesi soojuspumbad – Elegantselt koostatud säästlikkus ning võimsus !

Alpha-innoTec’i LWA seeria õhk-vesi soojuspumbad kütmiseks, sooja tarbevee tootmiseks ning jahutamiseks ! LWA seeria seadmed koondavad enda alla soojuspumbad võimsuste vahemikus 8,1 kW – 35,0 kW (A7/W35 EN14511 standardi järgi).

Välistingimustesse mõeldud LWA seeria õhk-vesi soojuspump töötab tõeliselt efektiivselt. Soojustegurid (COP) jäävad vastavalt mudelile vahemikku 3,7 – 4,3 (A7/W35 EN14511 standardi järgi). Täpsemate tehniliste andmete saamiseks vaadake LWA seeria tehniliste andmete alt.

LWA seadmed kütavad, valmistavad ette sooja tarbevee ning soovi korral ka jahutavad!

LWA seeria seadmed koondavad enda alla väga kirju seltskonna. Saadaval on lisaks küttele ka jahutusfunktsiooniga seadmeid. Samuti ei jää seltskonnast välja just spetsiaalselt kõrgematele pealevoolu temperatuuridele orienteeritud seadmed. Täpsema info saadaval LWA seeria tehniliste andmete all.

Kõrgetemperatuurilised seadmed LWA seeriast – LW 100H-A ning LW 180H-A;
Jahutusfunktsiooniga seadmed LWA seeriast – LW 90 A/RX ning LW 140 A/RX.
Mainimata ei saa jätta seadmete suurepärast disaini ! Soojuspumba välisseadme paigalduse näol ei ole enam tegemist koduõue “ohverdamisega.” LWA seeria seadmete elegantne ning voolujooneline disain tekitab pigem lausa soovi soojuspump võimalikult silmatorkavasse asukohta paigaldada.

Välistingimustesse paigaldatavad õhk-vesi soojuspump on nüüdsest kaetud uue kõrgkvaliteetse alumiiniumist ilmastikukindla välisseinakattega. Sellega tagame seadmele parima korrosiooni- ja ilmastikukaitse. Optiline ja teadlik kontrast koos tumedate õhupuhkekanalitega tagab seadmele parima visuaalse välimuse ning madala mürataseme.

LWA seadmed on saadaval kahe erineva disainilise lahendusega:

 

 

LWA seeria õhk-vesi soojuspumpade suurepinnalised ning laiade lamelli-vahedega aurustid tagavad maksimaalse töövõime ! Mida suurem on aurusti, seda vähem peab soojuspump kulutama energiat sulatustsüklitele. Kogemus näitab, et Alpha-innoTec soojuspumbad kulutavad kuni kolm korda vähem energiat sulatustsüklitele võrreldes klassikaliste soojuspumpadega, millel on kitsaribilised aurustid.

LWA seeria õhk-vesi soojuspump on moodsaim soojuspumba tehnoloogia ning seda väikseimas ruumilises vajaduses. Väikesed seadme üldmõõdud ning suurepärane küttevõimsus võimaldavad neid seadmeid kasutada nii erinevates uusehitistes kui ka moderniseeritavates küttesüsteemides!

Minimaalselt sulatustsükleid!

Alpha-innoTec LWA seeria õhk-vesi soojuspumbad on varustatud võimsate aurustitega, mille suur pind ning laiad lamellide vahed viivad soojuspumba poolt teostatavad sulatustsüklid minimaalseks! Mida vähem elektrienergiat kulub sulatustsüklitele, seda efektiivsemalt soojuspump soojusenergiat toodab. (NB! Soojuspumpade tehnilised andmed ei kajasta sulatustsüklitele kuluvat energiat!)

Laitmatu disain…

LWA seeria soojuspumbad pakuvad lisaks muudele positiivsetele emotsioonidele ka tõelist silmailu. Elegantse ning voolujoonelise disainiga seadmeid ei pea enam külaliste ning naabrite eest peitma. Nägus välimus kutsub pigem soojuspumpasid just võimalikult nähtavale asukohale paigaldama.

Vaikus…

LWA õhk-vesi soojuspumbad Alpha-innoTec´lt töötavad ülimalt vaikselt. Müratase ühe meetri kaugusel seadmest jääb vähemikku 50 kuni 59 dB.

Efektiivsus!

LWA seeria õhk-vesi soojuspump väljastab kasutegureid (COP), mis kutsuvad lausa naeratuse näole. Kasutegurid jäävad vastavalt mudelile vahemikku 3,7 kuni 4,3 (vt lähemalt LWA seeria soojuspumpade tehniliste andmete alt).

Erinevad hüdraulika lahendused!

LWA seeria õhk-vesi soojuspump pakub võimalusi kombineerida mitmeid erinevaid soojusallikaid nagu näiteks: päikeseküte, tahke- ja vedelkütte katlad, elektriküte.

Juhtautomaatika

Kõik Alpha-InnoTec soojuspumbad on seeriatoodetena varustatud moodsa ning võimalusterohke Luxtronik 2.0 juhtautomaatikaga. Tagasihoidlik tehniline ime, mis võimaldab Alpha-innoTec soojuspumpa mugavalt ja kiiresti käsitseda. Automaatika juhib nii soojuspumba, päiksekütte, jahutuse kui ka soojussõlmede tööd. Automaatikasse saab ühendada ka Alpha-innoTec ventilatsiooniagregaadi.

JUHTAUTOMAATIKALE ON OMISTATUD SAKSAMAA KVALITEEDI HINDAMISTESTIS HINNANG “VÄGA HEA”

Ainulaadne kasutajasõbralik Luxtronik 2.0 käsitsemine ja menüüväljade kuvamine on välja töötatud koostöös Berliini Tehnika Ülikooliga. Luxtronik 2.0 on sarnane uuemates sõiduautodes navigatsioonisüsteemina kasutatav Jog-Dial (keera ja vajuta) navigatsiooniseadmele, kus saame valida soovitud programmi ning selle lühikese vajutamisega kiiresti kinnitada. Sellega muutub navigeerimine oma mitmete erinevate funktsioonidega lihtsaks ning ülevaatlikuks tegevuseks. Samuti edastas tunnustatud kriitiline Saksamaa kvaliteedi hindamistestija „Stiftung Warentest“ soojuspumba juhtautomaatikale Luxtronik 2.0 kasutajasõbralikkuse eest üldhinde „väga hea“

VALMISOLEK LÄBI INTERNETI JUHTIMISEKS:

Soojuspumba juhtautomaatika Luxtronik 2.0 ühendamisel AlphaWeb serveriga saame seadet jälgida ja juhtida läbi interneti. Läbi AlphaWeb´i avaneb seadme omanikele kui ka hooldusettevõtetele täiesti uudne võimalus tagada seadmele jälgimine, hooldus ja kindlus.