LW 160H-A/V Inverter

Uue generatsiooni õhk-vesi soojuspump Alpha-innoTec LW 160H/V INVERTER

Tegu on inverter-kompressoriga õhk-vesi soojuspumbaga, mis sobib kütmiseks ja tarbevee soojendamiseks.

Saadaval olevad mudelid:

  • LW 160H-A/V – õhk-vesi soojuspump välitingimustes paigalduseks;
  • LW 160H/V – õhk-vesi soojuspump sisetingimustes paigalduseks (läbiviik paremal poolel);
  • LW 160HL/V- õhk-vesi soojuspump sisetingimustes paigalduseks (läbiviik vasakul poolel).

Kõrge soojustegur (A2/W35 COP 4,02) NB! Soojuspumba osalisel töökoormusel!

Suurepärane heli-isolatsioon ! Soojuspumba müratase varieeruv 48 dB kuni 53 dB

Külmaine R410A (3,8 kg).

Kõrged pealevoolutemperatuurid

  • Välisõhu temperatuuril kuni -15 C suudab soojuspump toota pealevoolu kuni +65 C;
  • Välisõhu temperatuuril kuni -16 C kuni -20 C suudab soojuspump toota pealevoolu kuni +60 C.

Tänu kõrgetele pealevoolu temperatuuridele sobib soojuspump ideaalselt olemasoleva süsteemi renoveerimiseks.

Soojuspump on varustatud 9 kW elektrikütte kehaga.

Tarnekomplekti kuulub ka sagedusmuunduriga tsirkulatsioonipump.

Uue generatsiooni õhk-vesi soojuspump Alpha-innoTec LW 160H kalkuleerib hetkelise küttevõimsuse vajaduse ning edastab vastavasisulise informatsiooni seadme kompressorile (inverteri – juhtautomaatikale). Selle tulemusel arvutab inverter-automaatika kompressori vajaliku pöörlemis-kiiruse. See tähendab, et soojuspumba kompressor töötab ajaliselt ning võimsuselt täpselt nii pikalt ning nii suure võimsusastmega kui palju näeb ette hoone soojuskoormus.

Energia kokkuhoid!

Pikendatud töötunnid ning vähem sisse-välja lülitustsükleid tähendab otsest säästu kliendile ! Kui soojuskoormuse poolt ettenähtud küttevajadus on soojuspumba poolt täidetud, vähendatakse juhtautomaatika dikteerimisel kompressori pöörlemissagedust, mille tulemusel väheneb seadme küttevõimsus ning voolu tarbimine. Kuna puudub vajadus regulaarsete sisse-välja lülitustsüklite järele tarbib soojuspump oluliselt vähem elektrivoolu ning säästab kliendile suure hulga raha !

Minimaalselt sulatustsükleid!

Alpha-innoTec õhk-vesi soojuspumbad on varustatud suurepinnalise ning laiade lamelli-vahedega aurustitega, millest tulenevalt peab soojuspump lülituma sulatustsüklisse kordades vähem võrreldes klassikaliste kitsaribiliste aurustitega varustatud soojuspumpadega.

Laitmatu disain!

Nii nagu kõigi Alpha-innoTec soojuspumpade seeriate puhul on ka uus inverter-kompressoriga varustatud õhk-vesi soojuspump Alpha-innoTec LW 160H/V suurepärase disainiga.

Veebipõhine järelevalve + viieaastane garantii tagavad kliendile kindluse

Lisades soojuspumba Alphaweb veebiserverisse (ilma kuutasuta) ning tellides kord aastas meie kvalifitseeritud tehnikutelt süsteemile hooldust – saame pakkuda ehitatud lahendusele kuni 5 aastat garantiid!

Juhtautomaatika

Kõik Alpha-InnoTec soojuspumbad on seeriatoodetena varustatud moodsa ning võimalusterohke Luxtronik 2.0 juhtautomaatikaga. Tagasihoidlik tehniline ime, mis võimaldab Alpha-innoTec soojuspumpa mugavalt ja kiiresti käsitseda. Automaatika juhib nii soojuspumba, päiksekütte, jahutuse kui ka soojussõlmede tööd. Automaatikasse saab ühendada ka Alpha-innoTec ventilatsiooniagregaadi.

JUHTAUTOMAATIKALE ON OMISTATUD SAKSAMAA KVALITEEDI HINDAMISTESTIS HINNANG “VÄGA HEA”

Ainulaadne kasutajasõbralik Luxtronik 2.0 käsitsemine ja menüüväljade kuvamine on välja töötatud koostöös Berliini Tehnika Ülikooliga. Luxtronik 2.0 on sarnane uuemates sõiduautodes navigatsioonisüsteemina kasutatav Jog-Dial (keera ja vajuta) navigatsiooniseadmele, kus saame valida soovitud programmi ning selle lühikese vajutamisega kiiresti kinnitada. Sellega muutub navigeerimine oma mitmete erinevate funktsioonidega lihtsaks ning ülevaatlikuks tegevuseks. Samuti edastas tunnustatud kriitiline Saksamaa kvaliteedi hindamistestija „Stiftung Warentest“ soojuspumba juhtautomaatikale Luxtronik 2.0 kasutajasõbralikkuse eest üldhinde „väga hea“

VALMISOLEK LÄBI INTERNETI JUHTIMISEKS:

Soojuspumba juhtautomaatika Luxtronik 2.0 ühendamisel AlphaWeb serveriga saame seadet jälgida ja juhtida läbi interneti. Läbi AlphaWeb´i avaneb seadme omanikele kui ka hooldusettevõtetele täiesti uudne võimalus tagada seadmele jälgimine, hooldus ja kindlus.