KHZ-LW seeria (7.0-8.6 kW)

Sisetingimustesse paigaldatav KHZ-LW seeria õhk-vesi soojuspump Alpha-innoTec’ilt on ideaalne valik uuele eramule!

Küte, tarbevesi, ventilatsioon ning soovi korral ka päikeseküte – kõik ühes tsentraalses keskuses! Loomulikult on kogu nimetatud kooslus juhitav ning kontrollitav läbi Alpha-innoTec’i tuntud juhtautomaatika – Luxtronik 2.0.

Soojuskeskus KHZ-LW ühendab endas kolme olulist komponenti: õhk-vesi soojuspump, sundventilatsiooniseade ning 275 liitrine sooja tarbevee boiler. Ventilatsioonimoodul ning tarbeveeboiler tarnitakse ühes tornis ning soojuspump eraldi, teise moodulina (mõlemad pooled võimalik paigaldada üksteise kõrvale või eraldiseisvana).

KHZ-LW seeria õhk-vesi soojuspumbad on saadaval kahes võimsusastmes: 7,0 ja 8,6 kW (vastavalt A7/W35 EN14511 standardi järgi). KHZ-LW soojuskeskust iseloomustab äärmiselt kõrge soojustegur (COP), mis on muljetavaldav 4,3 kuni 4,4!

Kõrge kasutegur saavutatakse, kui soojuspump ja ventilatsiooniseade teevad koostööd (, mille abil toimub kahekordne soojustagastus). Soojuspumba ventilatsiooniseadme puhul on võimalik valida õhuvoolu hulka, kas 300 või 400 m3/h. Ventilatsiooniseadmel on üle 90 protsendiline soojustagastus.

Õhukanalisüsteemi LKS 700 ühendatud õhk-vesi soojuspump on konkurentsitult turu kõige vaiksem soojuspump.

Minimaalselt sulatustsükleid!

Alpha-innoTec KHZ-LW seeria õhk-vesi soojuspump on varustatud võimsate aurustitega, mille suur pind ning laiad lamellide vahed viivad soojuspumba poolt teostatavad sulatustsüklid minimaalseks! Mida vähem elektrienergiat kulub sulatustsüklitele, seda efektiivsemalt soojuspump soojusenergiat toodab. (NB! Soojuspumpade tehnilised andmed ei kajasta sulatustsüklitele kuluvat energiat!)

Paigaldajasõbralik!

KHZ-LW seeria soojuspumpade puhul saame ventilatsiooni- ning tarbeveemooduli paigaldada soojuspumbaga kõrvuti või soojuspumbast eraldiseisvana. Samuti on võimalik õhuvoolu väljapuhke poolt ise valida. Nii tagame lahenduse ka keerukate paigaldustingimustega.

Vaikus…

KHZ-LW õhk-vesi soojuspumbad Alpha-innoTec’ilt töötavad ülimalt vaikselt. Kasutades spetsiaalseid Alpha-innoTec õhukanaleid muudame soojuskeskuse mürataseme praktiliselt olematuks.

Efektiivsus!

KHZ-LW seeria õhk-vesi soojuspump väljastab soojust kasuteguriga (COP), mis kutsub lausa naeratuse näole. Kasutegurid jäävad vastavalt mudelile vahemikku 4,3 kuni 4,4 (vt lähemalt KHZ-LW seeria soojuspumpade tehniliste andmete alt).

Erinevad hüdraulika lahendused!

KHZ-LW seeria õhk-vesisoojuspumbad pakuvad võimalusi kombineerida mitmeid erinevaid soojusallikaid nagu näiteks: päikeseenergia, tahke- ja vedelkütte katlad, elektriküte.

Juhtautomaatika

Kõik Alpha-InnoTec soojuspumbad on seeriatoodetena varustatud moodsa ning võimalusterohke Luxtronik 2.0 juhtautomaatikaga. Tagasihoidlik tehniline ime, mis võimaldab Alpha-innoTec soojuspumpa mugavalt ja kiiresti käsitseda. Automaatika juhib nii soojuspumba, päiksekütte, jahutuse kui ka soojussõlmede tööd. Automaatikasse saab ühendada ka Alpha-innoTec ventilatsiooniagregaadi.

JUHTAUTOMAATIKALE ON OMISTATUD SAKSAMAA KVALITEEDI HINDAMISTESTIS HINNANG “VÄGA HEA”

Ainulaadne kasutajasõbralik Luxtronik 2.0 käsitsemine ja menüüväljade kuvamine on välja töötatud koostöös Berliini Tehnika Ülikooliga. Luxtronik 2.0 on sarnane uuemates sõiduautodes navigatsioonisüsteemina kasutatav Jog-Dial (keera ja vajuta) navigatsiooniseadmele, kus saame valida soovitud programmi ning selle lühikese vajutamisega kiiresti kinnitada. Sellega muutub navigeerimine oma mitmete erinevate funktsioonidega lihtsaks ning ülevaatlikuks tegevuseks. Samuti edastas tunnustatud kriitiline Saksamaa kvaliteedi hindamistestija „Stiftung Warentest“ soojuspumba juhtautomaatikale Luxtronik 2.0 kasutajasõbralikkuse eest üldhinde „väga hea“

VALMISOLEK LÄBI INTERNETI JUHTIMISEKS:

Soojuspumba juhtautomaatika Luxtronik 2.0 ühendamisel AlphaWeb serveriga saame seadet jälgida ja juhtida läbi interneti. Läbi AlphaWeb´i avaneb seadme omanikele kui ka hooldusettevõtetele täiesti uudne võimalus tagada seadmele jälgimine, hooldus ja kindlus.