Elektripaneelid

NAPS Solar Estonia OÜ kõrgkvaliteetsed elektripaneelid nii kodukasutusse kui ka suurtele büroo – ning muudele kõrge energiatarbega hoonetele!

Tootmine siinsamas Eestis

NAPS on elektripaneelide tootmise ning paigaldamisega edukalt tegelenud juba aastast 1981. Kogu NAPS elektripaneelide tootmine toimub siinsamas Eestis, mistõttu on võimalik klientidele pakkuda väga paindlikke erilahendusi.

Elektripaneelide kvaliteetsus seisneb eeskätt tema jätkusuutlikkuses. Asjatundmatule silmale ei ole aga madal kvaliteet pahatihti tuvastatav. Paneelil, mis esmapilgul igati kvaliteetne välja näeb, võib lähema (eksperdi) analüüsi käigus esineda defekte, mis varem või hiljem paneeli kasutuskõlbmatuks muudab.

Sagedamini esinevad defektid, mis peaksid kvaliteetsetele tootjatele võõrad olema:

Võõrkehad paneeli ning katva klaasi vahel – igasugune praht või muu räbu, mis tavasilmale üldjuhul tuvastamata jääb. Varem või hiljem hakkab paneelis olev võõrkeha oksüdeeruma ning on vaid aja küsimus, millal paneel kasutuskõlbmatuks muutub;
Kriimustused ning muud kahjustused – jällegi kogenematule silmale tavaliselt märkamatuks jäävad nüansid, mis on aga elektripaneeli tootlikuse aspektist väga olulised.

Nõustamine – paigaldus, tasuvusarvestus, paberimajandus

Milline lahendus oleks efektiivseim? Kuhu paigaldada paneelid? Kuidas paigaldada? Kas on võimalik taotleda ka mingisuguseid toetusi? Kuidas protsess täpsemalt välja näeb?

Kõik ülalmainitud ning lisanduvad küsimused saavad kiired ning ammendavad vastused. Aitame kliente igal sammul ning muudame kogu protsessi võimalikult mugavaks.

Kvaliteetne paigaldus, mille peale ajahammas peale ei hakka

Üle 30 aasta paigalduskogemusi räägib iseenda eest. Kinnituslahendused ning töömetoodika on pikaajalise kogemuse pinnalt täienenud tasemeni, mille jätkusuutlikus on end tõestanud ka karmimates oludes. Müüme eeskätt kvaliteeti, mitte kvantiteeti.

PV Paneelid

PV ehk fotoelektrilised päikesepaneelid. Enamikel juhtudel on elektripaneelide tootmisel kasutatavad polükristalsed fotoelektrilised ränielemendid, kuid erijuhtudel võib kasutada ka monokristalseid elemente.

NAPS´i päikesepaneelid on valmistatud madala rauasisaldusega karastatud klaasist, kõrgkvaliteetsetest päikeseelementidest kapseldatuna etüleen-vinüül-atsetaadist (EVA) massi. Paneelid on ümbritsetud tugevast ning stabiilsest polümeermaterjalist kattega alumiiniumraamiga.

Paneelides võib olla kasutatud siledat, kergelt struktueeritud või prismaatilise struktuuriga (P-tüüp) klaasi. Prismaatiline klaas suurendab mooduli nominaalvõimsust ja jõudlust eriti siis kui päike on madalal.

Eriprojektide puhul saab NAPS pakkuda klaas-klaas mooduleid, mille mõlemad pooled on klaasist ja fotoelektrilised elemendid on läbipaistvuse parandamiseks suurendatud vahedega.

Paneelid on varustatud ühenduspesade ja kaablitega ning vastavad keskkonnanõuetele (IEC61215) ja turvalisusnõuetele (IEC61730).

Paneelid on edukalt läbinud lume- ja tuulekoormustesti tugevusega 5400 Pa.

Toodetel on 10-aastane garantii ja 10 / 25-aastane piiratud võimsuse garantii.